Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Ochraniacz na materac w wielu rozmiarach

( ilość produktów: 1 )

Ochraniacz na materac – chroń przed zabrudzeniami

Kupno ochraniacza pomoże zaoszczędzić nam sporo pieniędzy. Bardzo często dochodzi do sytuacji w których materac się brudzi pod wpływem rozlania soku albo z powodu nadmiernej potliwości. Tym samym nasz materac również ulega zabrudzeniu, gdyż bakterie i zanieczyszczenia zaczynają coraz bardziej przenikać i finalnie materac jest niezabezpieczony. Bardzo uciążliwe jest ciągle pranie i wymiana pokrowca naszego materaca, a gdyby pod spodem również znajdował się ochraniacz na łóżko, mamy pewność ze z materacem nie stanie się nic złego. Świetna ochrona, która perfekcyjnie nada się do sypialni dziecka. Nasz ochraniacz na materac jest wodoodporny, dzięki czemu zapewnia doskonałą i perfekcyjną ochronę. Na rogach zatwierdzone są gumki, które zapewnią stabilność ochraniacza na materacu i zlikwidują efekt poruszania oraz zsuwania się.

Jaki ochraniacz na materac?

Ochraniacze na materace doskonale służą w przypadku łóżek dziecięcych, osób starszych, chorych czy kobiet w trakcie połogu. Jeśli kochasz błogie, wielogodzinne lenistwo z filiżanką kawy w ręku to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wodoodporny ochraniacz na materac służy także jako ochrona przed zabrudzeniami spowodowane przez zwierzęta przebywające w domu. Jest to niezwykłe dodatkowe akcesorium materaca, które może nam pomóc zaoszczędzić sporo gotówki. Ochraniacz łatwa się zakłada, zdejmuje i użytkuje. Można go wyprać w temperaturze do 30°C, co ułatwia zachowanie jeszcze większej higieny materaca.

Wodoodporność ochraniacza - mata ochronna

Nasze wszystkie ochraniacze na materac są wodoodporne. Nie pozwalają, by płyny wnikały do wnętrza materaca, lecz zatrzymują je w swoich warstwach. Dzięki temu masz pewność, że we wnętrzu materaca nie będą zbierały się szkodliwe drobnoustroje. Tak zapewnimy doskonałą ochronę materaca. Tania ochrona na materac, która jest praktyczna i komfortowa.

 

pixel