Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Poduszki do spania na boku - dobre poduszki do spania dla Ciebie

( ilość produktów: 2 )
Twardość
Głębokość [cm]

Najlepsze poduszki do spania dla Ciebie.

Poduszki do spania to szeroki temat jednocześnie bardzo ważny. Na jakość snu w dużej mierze wpływa właściwy dobór poduszki. Źle się wysypiasz? To zacznij od zmiany poduszki! Gwarantujemy, że dzięki naszym poduszką obudzisz się bez bólu karku i ramion a Twój poranek zacznie się zupełnie inaczej niż dotychczas. Tanie poduszki w najlepszej jakości! Posiadamy różnego rozdaje poduszek zaczynając od zwykłych piankowych aż po lateksowe i ortopedyczne. Nasze poduszki posiadają właściwości zdrowotne, które pozwolą Ci się rozluźnić i zrelaksować. Ich zadaniem jest utrzymanie kręgosłupa, barków i ramion w pozycji naturalnej, tak, aby rano obudzić się bez bólów i nieprzyjemnych naprężeń. Do kompletu dołączono zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce w temperaturze do 40 st. C. Utrzymanie poduszki w czystości i zapewnienie sobie tym samym odpowiedniego poziomu higieny, nie jest trudne.

Jaka poduszka do spania?

Wybierając poduszkę na początku trzeba się skupić na jej kształcie. Kształt anatomiczny oznacza, że poduszka dopasowuje się do kształtu ciała – głowy, szyi i ramion. Nadaje się dla osób, które śpią na boku i plecach. Natomiast klasyczna poduszka jest najlepsza dla osób, które śpią na brzuchu lub które zmieniają pozycję w trakcie snu. W naszej ofercie posiadamy obydwie propozycje oraz wszelkiego rodzaju poduszki profilowane czy poduszkę pod nogi. Następnie trzeba wybrać poduszkę pod kątem jej wypełnienia. Polecamy wam poduszki piankowe oraz lateksowe. Dodatkowo posiadamy różne rozmiary poduszek. Wszystkie nasze poduszki zawierają właściwości ortopedyczne, żeby nie tylko dawać nam wygodne i komfort snu ale też dbać o nasze zdrowie. Najlepsze poduszki oraz szeroki wybór. Zapraszamy!

Poduszka piankowa z pamięcią kształtu

Ten niezwykły rodzaj poduszki was kompletnie zaskoczy. Pianka z pamięcią kształtu idealnie nadaje się do produkcji poduszek, ze względu na to, że jej struktura umożliwia dostosowanie się do kształtu i temperatury ciała w trakcie snu. To nie zwykłe rozwiązanie powoduje, że podczas snu czujemy się niesamowicie komfortowo i wygodnie. Musisz wypróbować ten model poduszki.

pixel