Materace88 Logo

Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Materace do łóżeczka dziecięcego - materace dzieciece

( ilość produktów: 12 )
Powierzchnia spania [cm]
Szerokość [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Cena
-

Odpowiedni dobór materaca?

Dla każdego człowieka sen odgrywa bardzo ważną role w życiu. Szczególnie dzieci spędzają w łóżku bardzo dużo czasu. Dlatego ważne jest, żeby od samego początku zapewnić dziecku dobry materac. Odpowiednio dobrane łóżko to gwarancja spokojnego snu, a także podstawa do prawidłowego rozwoju. Materac zdrowotny, dopasowany do potrzeb wagowych jest również istotny dla rozwoju młodego organizmu, gdyż w przyszłości może skutkować na stan układu kostno-stawowego. W naszej ofercie dla dzieci posiadamy tylko najlepsze materace do spania. Wiemy jak bardzo ważne jest zdrowie dziecka, dlatego polecamy materac zdrowotny na kręgosłup, który nie tylko posiada właściwości ortopedyczne ale również jest wygodny i komfortowy. Tanie materace dostępne dla każdego.

Jak Wybrać Dobry Materac Dla Dziecka?

Głównym kryterium przy wyborze dobrego materaca dla dziecka to twardość. Dla małego dziecka najlepszy jest materac średnio twardy. Zbyt miękki materac nie potrafiłby odpowiednio podtrzymać jego ciała, natomiast za twardy byłby niewygodny i dziecko mogłoby mieć problemy ze spaniem. Nasze materace do łóżek są odpowiednio dostosowane do wymagań każdego dziecka. Kolejną ważną rzeczą jest elastyczność materaca. Prawidłowy materac dla dziecka dopasowuje się do kształtu ciała i się nie odkształca. Dodatkowo nie gromadzą bakterii i uniemożliwiają rozwój grzybów i pleśni.

Materac z pianka najlepszy dla dziecka

Materac piankowy lub z dodatkiem pianki jest odpowiednio dostosowany dla dziecka pod względem twardości. Jest wystarczająco twardy, ale też nie za twardy. Pianka termoplastyczna pozwala na idealne dopasowanie do kształtu ciała dziecka. Pod wpływem ciepła dopasowuje się nie zależnie od tego w jakiej pozycji śpi dziecko. Materace dla dzieci to trudny, często budzący kontrowersje temat. Nasze najlepsze materace pomogą rozwiązać Ci ten problem.

Rodzaje materacy do spania dla dzieci

Materace lateksowe – wykonane z pianki lateksowej, elastyczne i dobrze wentylowane. Posiadają doskonałą elastyczność punktową, są trwałe, materac lato zima, zdrowe i antyalergiczne. Szczególnie polecane dla niemowląt i dzieci. Materace piankowe – wykonane z wysokoelastycznej pianki, zapewniają dobrą wentylację, materace dwustronne. Niezwykle dopasowują się do kształtu ciała. Materace sprężynowe – posiadają wkład spreżynowy. Bardzo popularne materace do łóżka, ze względu na komfort i wygodę snu. Tanie materace z niesamowitą wytrzymałością. Wszystkie materace do łóżek dostępne są w naszym sklepie!

 

 

 

 

pixel