Materace88 Logo

Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Materace sprężynowe kieszeniowe - materace multipocket

( ilość produktów: 8 )
Powierzchnia spania [cm]
Szerokość [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Cena
-

Materac kieszeniowy czyli unowocześnienie materacy sprężynowych.

Najbardziej popularne materace na polskim rynku. Często nazywane jako materace woreczkowe lub materace kieszonkowe. Ten rodzaj materaca zastąpił model z tradycyjnym sprężynami. Co to jest pocket? W materacu kieszeniowym każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszeni, dlatego zachowują one znacznie większą niezależność i dostosowują się punktowo do naszego ciała. Sprężyny nie są połączone ze sobą i pracują niezależnie. Takie rozwiązanie powoduje, że materac kieszeniowy doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia niesamowity komfort. Jest to materac zdrowotny na kręgosłup, który pozytywnie wpłynie na sen i sprawi, że obudzimy się bez bólu głowy czy kręgosłupa. Posiada właściwości ortopedyczne. Dobry materac w niskiej cenie i gwarancją jakości.

Materac zdrowotny dla kręgosłupa.

Materace kieszeniowe posiadają wiele ważnych zalet. Główną jest to, że zapewniają one bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa w każdym miejscu. Polecamy taki model w szczególności osobom cierpiącym z powodu bólu pleców zaraz po przebudzeniu. Materace kieszeniowe nie zapadają się przez co są niezwykle elastyczne. Warto wspomnieć także o tym, że dobrze dobrany materac kieszeniowy zapewnia bardzo wysoki komfort spania i prawidłowe ułożenie kręgosłupa. To sprawia, że po przebudzeniu czujemy się doskonale i mamy więcej energii. Posiadamy materace do łózek w szerokiej ofercie. Model kieszeniowy spełni wymagania każdego klienta.

Polowanie na dobre materace - najlepsze materace kieszeniowe

Materace do sypialni typu sprężyny kieszeniowe to nowoczesny i luksusowy wybór. Najlepszy materac w atrakcyjnej cenie. Występuje z dodatkowymi strukturami podnosząc wartość i zastosowanie materaca do łózka. Otoczona jest pianka poliuretanową, która chroni sprężyny jednocześnie zwiększając elastyczność. Zawierane struktury zależne od wybranego modelu to: pianka termoplastyczna, wysokoelastyczna, lateks czy wkład kokosowy do materaca. Modyfikacja połączeń struktur daje wiele możliwości. Nie wiesz gdzie kupić materac? W naszej ofercie posiadamy róże rodzaje materacy do spania.

pixel