Materace88 Logo

Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Kokosowe materace - materace z kokosem

( ilość produktów: 17 )
Powierzchnia spania [cm]
Szerokość [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Cena
-

Czym wyróżnia się materac z kokosem? 

Postaw na materac z włókna kokosowego a przekonasz się jak wygląda zdrowy, komfortowy sen! Kokos w materacu sprawia, że zyskuje dodatkowe utwardzenie powierzchni co z kolei zapewnia prawidłowe ułożenie ciała podczas odpoczynku. Twardy materac kokosowy to gwarancja dobrej cyrkulacji powietrza. Świetny wybór dla emerytów, dzieci. Przyniesie ulgę i złagodzi dolegliwości związane z alergią. Ma właściwości antyalergiczne oraz doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Ponadto wkład kokosowy do materaca sprawi, ze zyska na trwałości i będzie zapobiegać wszelkim odkształceniom. To innowacyjne rozwiązanie przez lata zgromadziło wielu fanów. Postaw na ekologiczny dobry materac, który zapewni ci maksymalną wygodę. Materace kokosowe posiadają właściwości zdrowotne. Tanie materace do łóżka w naszej ofercie!

Jakie właściwości ma kokos w materacu?

Jest to produkt naturalny, antyalergiczny, ogranicza rozwój bakterii oraz roztoczy. Od bardzo dawna stosowany jest jako surowiec do produkcji różnych przedmiotów, w tym także oczywiście materaców. Co daje zastosowanie kokosa? Materac z włókna kokosowego jest dość twardy, stabilny i równy – odpowiednie cechy jako materac dla dzieci– długi czas użytkowania nie spowoduje odkształceń – materace antyodleżynowe – , a przy tym jego cena wypada bardzo dobrze w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku. Dobry materac zdrowotny na kręgosłup.

Najlepszy materac kokosowy?

Mata kokosowa jest wykorzystywana, jako warstwa w materacu. Materac kokosowy występuje w różnych odmianach, zależnie od tego z jakimi materiałami został stworzony materac. To głównie od tych składników uzależniona jest cena materaca z wkładem kokosowym. Zatem ceny materacy kokosowych możemy dostać za niewielkie pieniądze, ale też możemy wybrać taki za całkiem sporą kwotę. Oprócz kokosa możemy znaleźć w materacu piankę wysokoelastyczną, lateks, sprężyny kieszeniowe. Właściwości włókien kokosowych sprawiają, że przepuszczają one bardzo dobrze powietrze, dzięki czemu powstaje bardzo dobra wentylacja powietrza. Są to materace zdrowotne, które pozytywnie wpływają na zdrowie użytkownika. Warto zainwestować w taki materac sypialniany.
Jeżeli szukasz ciekawy materac do łózka, który będzie przede wszystkim twardy, zwróć szczególną uwagę na materace kokosowe – to bardzo dobry wybór dla każdego, komu zależy na spaniu na twardszej nawierzchni, a z dodatkową warstwą pianki termoelastycznej lub lateksowej spełni nawet wysokie wymagania. Gwarantujemy najtańsze materace do spania.

pixel