Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

materace Nawierzchniowe z Pianki termoelastycznej i lateksu

( ilość produktów: 5 )
Twardość
Cena
-

Cienki materac na łózko

Potrzebujesz dodatkowy materac na łózko? Materace nawierzchniowe spełnią Twoje wymagania. Cienki materac nawierzchniowy podniesie komfort i wygodę snu na starym lub nieodpowiednim materacu. Wykorzystać go również można jako materac na kanapę lub wersalkę. W ten sposób można łatwo zwiększać lub zmniejszać twardość aktualnego podłoża. Każde wypełnienie ma różne właściwości. Materac nawierzchniowy z pianki termoelastycznej idealnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury. Natomiast materac nawierzchniowy lateksowy polecany jest dla alergików i posiada właściwości ortopedyczne. Materac z włókna kokosowego doskonale utwardza powierzchnie i polecany jest właśnie dla osób lubiących twardsze podłoże. Kokos w materacu ma właściwości antyalergiczne, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów Dobre dodatkowe materace na łózko w niskich cenach z gwarancją wysokiej jakości.

Materac nawierzchniowy na ratunek!

Spanie na składanej kanapie lub wersalce może być nie wygodne. Wymiana kanapy na łóżko nie wchodzi w grę, co wtedy zrobić? Świetnym rozwiązaniem jest zakup materaca nawierzchniowego. Pozwoli on zaoszczędzić sporo pieniędzy, a przyniesie dużo korzyści. Materac nawierzchniowy może pomóc nam rozwiązać problemy ze snem. Nie wysypianie się jest spowodowane tym, że jest nam nie wygodnie i nie potrafimy przyjąć prawidłowej pozycji. W większości przypadków głównym powodem takich kłopotów jest deformacja bazowego materaca po dłuższym czasie użytkowania lub spanie na kanapie czy wersalce. Polecamy nasz tani materac na wersalkę! Zapraszamy po więcej!

Materac nawierzchniowy twardy

Twój materac do łózka jest za miękki? Rozwiązaniem będzie dodatkowy materac nawierzchniowy z kokosa. Produkt wykonany z naturalnych włókien kokosowych. Odpowiednio usztywniają one łóżko i są przewiewne. Ponadto kokos w materacu nie deformuje się wraz z upływem czasu. Standardowo w zestawie znajduje się specjalny, płócienny pokrowiec, który chroni materac przed zabrudzeniami. Cienki materac na łóżko, który niweluje niedoskonałości materaca pod spodem, oraz wydłuża jego czas eksploatacji.

Topper na materac

Masz za twardy materac? W takim razie polecamy Toppery. Są to dodatkowe cieknie materace o grubości 2-8 cm. Wyposażone są w gumki, które zapewniają dobre mocowanie do łózka, co sprawia że nie przesuwają się podczas snu. Materac nawierzchniowy z pianki termoelastycznej świetnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wypływem jego ciepła. Podobne działanie ma materac nawierzchniowy lateksowy. W ten sposób osiągamy uelastycznienie materaca, lepszy rozkład , jednocześnie unikając poczucia zapadania się w głąb materaca. Najlepiej sprawuje się jako materac na kanapę lub wersalkę. Sprawdź nasz cienki materac na łózko a przekonasz się co to znaczy wygoda!

 

pixel