Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Tanie materace piankowe - materace z pianki termoelastycznej

( ilość produktów: 21 )
Powierzchnia spania [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Cena
-

Jaki materac piankowy wybrać?

Jedną trzecią naszego życia spędzamy w łóżku. Jest to około 2,3tys. godzin rocznie! Od tego czy nasz sen będzie odpowiedni zależy od wielu czynników. Głównie od tego na czym śpimy, gdyż nawet długi sen na nieodpowiednim podłożu nie zapewni nam oczekiwanego odpoczynku. Materac na łóżko musi być dostosowany do naszej wagi, stanu kręgosłupa, pozycji spania. – Wybierając materac piankowy to najlepsza decyzja, która odbije się na jakości życia. Posiadamy najlepsze materace piankowe do sypialni. Ceny materacy z pianki są atrakcyjne i zadowolą każdego klienta. Materace piankowe dzięki swoim wyjątkowym właściwościom stają się coraz popularniejsze wśród klientów na całym świecie. Na tle innych materaców wyróżnia je wysoka plastyka formy. Jeśli stawiasz na klasykę - wybierz model w którym główną rolę gra zwykła pianka poliuretanowa często wspierana przez lateks. Z kolei materac z pianki termoplastycznej świetnie sprawdzą się dla użytkowników którzy chcą zadbać o właściwą podstawę kręgosłupa podczas odpoczynku. W naszej ofercie są różne wymiary materacy do sypialni. Piankowe materace to prosty sposób na udany sen! Tanie materace z gwarancją jakości.

Materace z pianki wysokoealstycznej

Czym jest pianka HR? To obecnie jeden z najwartościowszych komponentów z których produkowane są najlepsze materace piankowe. Materace do łóżka z wypełnieniem na bazie pianki wysokoelastycznej są wybierane przez wymagających klientów dla których priorytet stanowi trwałość i zwiększona sprężystość. Materac wysokoelastyczny to odpowiednie ułożenie ciała, które powoduje zredukowanie dolegliwości związanych z bólami kręgosłupa. Niezwykła elastyczność umożliwia używanie ich również do stelaży regulowanych. Są to materace zdrowotne stworzone z myślą o prawidłowym ułożeniu kręgosłupa podczas snu.

Polowanie na dobre materace - pianka termoplastyczna

Materac pianka termoplastyczna to komponent o wielu zaletach i ciekawej historii. Jest odpowiednikiem pianki "Visco" stosowanej w kosmonautyce która została wynaleziona w latach 60 przez naukowców NASA. Już w latach 80 znalazła zastosowanie jako składnik materaca do łóżka. Pod wpływem temperatury ciała pianka przylega do niego całkowicie przez co następuje znaczna redukcja nacisku. Doskonałe materace antyodleżynowe i poprawiające krążenie krwi - przez co materiał ten jest polecany klientom którzy marzną w trakcie snu.

Odpowiedni dobór materaca?

Najważniejszym zadaniem materaca jest odpowiednie podparcie kręgosłupa podczas spania. Musi być on dobrany do wzrostu i wagi ciała użytkownika. Panuje pogląd, że twardy materac jest najlepszy dla każdego. Jest to fałszywa opinia, gdyż to waga ciała jest wyznacznikiem doboru materaca. Nasze materace piankowe to doskonała opcja. Dobór materaca to żaden problem! Pomożemy Ci w tym, ponieważ u nas są najlepsze materace do spania. Połączenie materac pianka sprawia, że dopasowuje się idealnie do każdego ciała. Posiadamy rożne twardości , dzięki czemu będziesz mógł wybrać odpowiedni dla siebie. Należy pamiętać, że wybrany model powinien być przynajmniej o 20 cm dłuższy od osoby, która będzie na nim spała. Każdy człowiek posiada inną budowę, dlatego jeśli jest cięższy, twardy materac będzie odpowiedni, zaś w przypadku osoby lekkiej – materac miękki. Naszym klasykiem jest twardy materac piankowy. Dostępny w różnych rozmiarach! Nie wiesz gdzie kupić materac? Zapraszamy!

pixel