Materace88 Logo

Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Pocketowe

( ilość produktów: 23 )
Powierzchnia spania [cm]
Szerokość [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Cena
-

Materac typu Pocket

Materac sprężynowy typu pocket charakteryzuje się pojedynczymi sprężynami na całej powierzchni materaca. Każda sprężyna u mieszona jest w oddzielnej kieszonce. Dzięki temu są to materace wyjątkowo ciche. Dodatkowo takie umiejscowienie sprężyn ochronionych kieszeniami pozwala na samodzielną prace każdej z osobna dlatego uginają się one tylko pod ciężarem ciała śpiącej osoby, nie ma więc problemu zapadania się w materac, jeśli śpią na nim dwie osoby. Najlepszy materac, który sprawdzi się w łożach małżeńskich. Układ 7 stref twardości to doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Materac zdrowotny na kręgosłup. Materace pocket to niezwykła wygoda i jakość, które zapewnią długi i spokojny sen. Zależy Ci na komfortowym i zdrowym śnie? Sprawdź naszą całą ofertę materacy pocketowych i wybierz dla siebie najlepszy model!

Polowanie na najlepsze materace - pocket

Materace do sypialni typu sprężyny kieszeniowe pocket to nowoczesny i luksusowy wybór. Dobry materac do spania. Sprężyny kieszeniowe otoczone są pianka poliuretanową w celu ochronny i zwiększeniu elastyczności. Materace sprężynowe pocket dodatkowo wyposażane są w różne struktury zależnie od modelu. Mogą znajdować się w nim pianki termoplastyczne lub wysokoelastyczne, lateks czy wkład kokosowy. Każda struktura daje jeszcze większe możliwości materacowi. Kokos w materacu doskonale utwardza i chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Polecamy ten model wszystkim wymagającym klientom. Wiemy, że to najlepsze materace i spełnią każde oczekiwania. U nas wszystkie materace sypialniane w atrakcyjnych cenach.

Materac zdrowotny - przekonaj się!

Dobry materac to nie tylko taki, który będzie wygodny i przytulny. Musi on jeszcze zadać o nasze zdrowie. Materac sprężynowy typu pocket posiada właściwości ortopedyczne. Odpowiedni system sprężyn kieszeniowych sprawia, że nasz materac na łózko doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i prawidłowo podtrzymuje kręgosłup. Polecamy taki model w szczególności osobom cierpiącym z powodu bólu pleców zaraz po przebudzeniu. Ten niezwykły model poprawi jakość snu i spowoduje, że obudzisz się wypoczęty jak nigdy dotąd. Wygodny materac do spania. Sprawdź i przyznaj to sam!

 

pixel