Materace88 Logo

Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Materace wysokoelastyczne - materace z pianki wysokoelastycznej

( ilość produktów: 3 )
Powierzchnia spania [cm]
Szerokość [cm]
Twardość
Wysokość [cm]

Czym jest pianka wysokoelastyczna?

Pianka wysokoelastyczna jest ulepszeniem zwykłej pianki poliuretanowej, ponieważ ma zdecydowaną większa gęstość. Materace z pianki wysokoelastycznej charakteryzują się bardzo wysoką sprężystością i trwałością. Pianka niezwykle odporna na zniekształcenia, powoduje to, że materac wysokoelastyczny jest znacznie bardziej wytrzymały niż, te wykonane z tradycyjnej pianki poliuretanowej. Dobry materac do spania, który bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała i kręgosłupa. Wszystko to dzięki piance o wysokich właściwościach elastycznych. Najlepszy materac piankowy zadba o zdrowy i spokojny sen.

Materac z pianki wysokoelastycznej.

Podstawą naszego zdrowia i dobrego samopoczucia jest prawidłowy odpoczynek. Aby skutecznie regenerować nasz organizm potrzebujemy odpowiednich warunków do snu. Nasz problem rozwiąże prawidłowy dobór materaca, który będzie idealnie dopasowany do ciała, stanowiąc podparcie linii kręgosłupa oraz umożliwiając odprężenie mięśni. Tym zadaniom doskonale sprostają materace wysokoelastyczne. Są to materace do sypialni dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Wspierają leczenie wad kręgosłupa oraz dzięki odporności na wilgoć i temperaturę doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Materac zdrowotny na kręgosłup posiadający właściwości ortopedyczne. Postaw na materac piankowy a poczujesz co to znaczy wygodny i komfortowy sen.

Dla kogo materac wysokoelastyczny?

Materac z pianki wysokoelastycznej posiada wszystkie właściwości materacy lateksowych, ponadto są odporne na działanie wilgoci i nie powodują alergii. W łatwy sposób można dopasować materac na łóżko według wagi użytkownika. Posiadamy różne twardości materacy od H1 (bardzo miękki) do H4 (twardy materac). Modele te polecane są wszystkim osobom, szczególnie tym, którzy przyzwyczajeni są do właściwości tradycyjnych materacy kieszeniowych. Kolejną zaletą jest ich wysoka żywotność, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Materac wysokoelastyczny szczególnie polecany jest dzieciom oraz osobom starszym. Doskonale sprawdzi się również jako materac do łózka dla par. Wiercenie się jednej osoby nie wywoła efektu "falowania" dzięki czemu druga osoba nic nie odczuje i poprawimy komfort snu obojga użytkowników. Zdecydowanie są to najlepsze materace do łóżka!

 

pixel