Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

H3 - średnio twardy

( ilość produktów: 43 )
Powierzchnia spania [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Cena
-

Materac H3 czyli model średnio twardy

Następstwa źle dopasowanego materaca - Miejmy na uwadze, że podczas używania materaca zbyt miękkiego nasz kręgosłup przybiera nienaturalny kształt – wówczas obszar dzielący dyski znacznie się zmniejsza przez co są one ściśnięte z jednej strony. Jaka jest tego przykra konsekwencja? Otóż podczas takiej sytuacji nie są one w stanie przyjmować żadnych płynów które są niezbędne dla ich właściwego procesu regeneracji. Którego organizm wymaga po całym dniu pracy. Niestety jedynym dobrym wyjściem jest tutaj znalezienie złotego środka bo wybierając zbyt twardy materac narażamy się na równie nieprzyjemne w skutkach uciskanie naczyń krwionośnych. Utrudniona cyrkulacja krwi  może skutkować zdrętwieniem kończyn na które nałożony jest zbyt duży nasick. Twardy materac z pewnością nie sprawdzi się dla użytkowników którzy mają problemy z krążeniem.

Twardość materaca  a ulubiona pozycja odpoczynku

Właściwie dobrany materac stapia się z ciałem zapewniając mu tym samym możliwość przybrania naturalnego dla niego kształtu delikatnego wygięcia w kształcie litery S podczas gdy przybiera się pozycję leżącą na plecach. Jeżeli leżysz na boku – materac powinien układać się pod Tobą w linii zbliżonej do prostej. Nasze ciało relaksuje się a przestrzenie pomiędzy dyskami wypełniają się płynem – dzięki temu następuje regeneracja. Ciekawostka – dzięki zdrowemu snu rano możesz być wyższy nawet o 2 cm!

Materac h3 dla kogo?

H3 materac może nie gwarantuje uczucia niezwykłego komfortu podczas snu chociaż istnieją ludzie którzy potrafią spać jedynie na twardych materacach. Są one gwarancją największego wsparcia dla kręgosłupa ze wszystkich dostępnych na rynku modeli. Obszar materaca o twardości H3 nie jest podatny na ciężar naszego ciała i zapewnia właściwe wyparcie kręgosłupa. Nie od dzisiaj wiemy, że właściwe oparcie jest kluczowe gdy chcemy zadbać o odpowiednia pozycję używając materaca.
pixel