Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

H4 - twardy

( ilość produktów: 17 )
Powierzchnia spania [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Cena
-

H4 czyli materac twardy

Materac jest inwestycją na lata. Jeżeli nie rozumiesz skali twardości materaca zakupy mogą być udręką której efektem będzie zły wybór, a więc jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi twardościami? Czym różni się miękki model od tego średnio miękkiego? Jak duża jest ta różnica?

A co jeżeli wybierzesz złą twardość - materac h4?

To proste – głównym negatywnym skutkiem jest oczywiście brak należytego komfortu podczas snu. Jeżeli twardość będzie dobrana błędnie konsekwencje poniesie również nasz kręgosłup który wykrzywi się poprzez przybieranie odbiegających od naturalnych pozycji i braku regeneracji dysków. Kolejnym następstwem jest nadmiernie szybkie zużycie materaca. To nie przypadek, że w naszym sklepie twardość to podstawowa informacja występująca w parametrach. Wybór właściwej jest bardzo istotny.
Podczas wyboru twardości jednym z najczęstszych błędów jest nie branie pod uwagę tego, że używany materac z biegiem czasu pod wpływem eksploatacji nabiera miękkości. Jeżeli więc wybierasz miękki materac – weź pod uwagę, że po kilku latach jego odczuwalna miękkość może się nasilać.

Twardość materaca h4 – jaka będzie dla mnie odpowiednia?

Miejmy ma uwadze, że każdy model bez wyjątku powinien być odpowiednio dopasowany przez wzgląd na wagę potencjalnego użytkownika. Zgodnie z prawami fizyki – im cięższa osoba tym większa powinna być twardość materaca. Materac H4 czyli te twarde sprawdzą się wyłącznie dla osób o sporej wadze. Maksymalna waga osoby korzystającej z materaca nie powinna przekraczać 100 kg – osoby o wyższej wadze muszą się liczyć ze znaczeni skróconą żywotnością materaca.

pixel