Materace88 Logo

Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Bonellowe

( ilość produktów: 5 )
Powierzchnia spania [cm]
Szerokość [cm]
Twardość
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
Cena
-

Tradycja i niezawodność - materace bonellowe

Materace bonellowe to klasyka modeli materacy sprężynowych. Sprężyna bonellowa ma kształt klepsydry, a więc obustronnie zwężają się ku środkowi. Taki kształt powoduje, że opór stawiany przez sprężyny zależy od siły nacisku. Dzięki temu jeden i ten sam materac może służyć osobom o zdecydowanie różnej wadze ciała. Materace bonellowe cechują się dużą wytrzymałością i przewiewnością. Najlepsze materace bonellowe najczęściej wykorzystywane są w hotelach czy w pensjonatach ze względu na niesamowitą trwałość. Dobry materac do spania w atrakcyjnej niskiej cenie. Dodatkowo materace bonellowe są stosunkowo twarde, a jednocześnie elastyczne i bardzo wygodne. Bogata oferta naszych materacy sprężynowych sprawi, że każdy znajdzie swój odpowiedni materac do łózka.

Wytrzymały tani materac

Największą zaletą tego materaca do łóżka jest jego atrakcyjna niska cena. Dobry materac bonelowy jest gwarantem długiej żywotności. Spokojnie będzie służył latami. Jeśli szukasz najlepszego materaca na długi czas to świetnie trafiles. Uznawane są one za niezwykle uniwersalne, łatwo je dopasować do najróżniejszych stelaży, rodzajów łóżek. Problem pod tytułem " Dobór materaca " sam się rozwiązuje. Materac spreżynowy bonelowy będzie odporny na duże ciężary fizyczne, a także znakomicie będzie „oddychał”, co ma ogromny wpływ na komfort osób, które z niego korzystają. Jest to materac dwustronny co jest kolejna jego zaleta. Najtańsze materace do spania z niesamowitą jakościa. Dodatkowo ochraniacz na materac wesprze wytrzymałość każdego materaca. Wszystkie materace i akcesoria znajdziesz w naszym sklepie.

Dla kogo materac bonelowy?

Ten klasyczny materac do łózka cieszy się niezwykla popularnością wśród hotelarzy. Materac tego rodzaju nie kosztuje zbyt wiele, co w przypadku potrzeby wyposażenia dużej ilości sypialni, jest niezwykle istotne. Z uwagi na niską cenę, materac ten polecamy również osobom, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy a jednocześnie chcą mieć wygodny materac do spania. Materac bonelowy będzie również racjonalnym zakupem w sytuacji, kiedy nie będzie wykorzystywany zbyt często. Mowa tutaj np. o domkach letniskowych czy altankach działkowych.
Materac jednoosobowy do łózka szczególnie polecany dzieciom. Spreżyny świetnie dopasowują się do ciała dziecka a równocześnie przetrwa nawet najtrudniejsze próby wytrzymałości. Materac bonellowy nie jest polecany jako materac do sypialni dla par. W sytuacji kiedy na materacu śpią dwie osoby, każda zmiana pozycji jednej będzie mocno odczuwana przez drugą. Atrakcyjne ceny materacy bonellowych to świetna okazja na zakup.

 

pixel