Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Materace z pianki termoelastycznej - materace nawierzchniowe z pianki termoelastycznej

( ilość produktów: 2 )
Powierzchnia spania [cm]
Twardość

Materace z pianki VISCO

Odmiana materacy piankowych. Dostępne na rynku stosunkowo krótko, jednak ich popularność rośnie z każdym dniem, ponieważ uważane są za najlepsze materace do spania. Ich główną zaletą to doskonałe dostosowanie się do temperatury ciała człowieka, pod wpływem której stają się bardziej plastyczne i umożliwiają przyjęcie swobodnej, optymalnej dla utrzymania prawidłowej linii kręgosłupa, pozycji ciała. Materac zdrowotny, który odciąża kręgosłup i przyspiesza procesy regeneracji a także prawidłowo wpływa na krążenie. Polecany jest dla osób ze schorzeniami kręgosłupa jak i dla osób w pełni zdrowych. Pianka VISCO powoduję uczucie delikatnego otulenia ciała swoją elastyczną strukturą.Materac piankowy to niezwykła jakość produktu. Najlepszy materac dostępny dla każdego!

Dobór materaca z pianka

Materace do łózek ze specjalna pianka termoplastyczna, sprawiają że są one numerem jeden wśród materacy. Dzięki swoim właściwością wzbudzają w zachwyt każdego klienta. Jest to uniwersalny materac dla każdego, jednak dla jak najlepszego wykorzystania jego zalet potrzebny jest odpowiedni dobór materaca. Wykonuje się to za sprawą wybrania twardości materacy. Posiadamy w naszej ofercie materace miękkie, średnio twarde i twarde. Każdy człowiek posiada inną budowę, dlatego jeśli jest cięższy, twardy materac będzie odpowiedni, zaś w przypadku osoby lekkiej – materac miękki. Należy pamiętać, że wybrany model powinien być przynajmniej o 20 cm dłuższy od osoby, która będzie na nim spała. Nasze materace termoelastyczne to najlepsza opcja! Dostępne w rożnych rozmiarach! Sprawdź dobre materace do sypialni w atrakcyjnych cenach!

Doskonały materac do sypialni

Jest to idealna opcja do łózka dwuosobowego. Materac z pianki termoplastycznej posiada specjalne struktury, które tłumią drgania wykonywane przez drugą osobę. Nie przenoszą drgań i ruchów drugiej osoby na naszą część materaca. Wiercenie się nie przeszkadza w spaniu drugiej. Najlepsze materace dla dwojga. Tanie materace z gwarancją jakości. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty.

pixel