Materace88 Logo

Napisz do nas

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Materace lateksowe - materace lateksowe dla dzieci

( ilość produktów: 5 )
Powierzchnia spania [cm]
Szerokość [cm]
Twardość
Wysokość [cm]
Cena
-

Materace lateksowe dla każdego

Pianka lateksowa wykonana jest z mieszanek kauczuku naturalnego i syntetycznego. Najlepszy materac polecany jest głównie alergikom, ponieważ nie gromadzi kurzu i roztoczy dzięki „oddychającej powierzchni”. Wyróżniają się one dużą strefą ugięcia, zapewniają efekt precyzyjnego dopasowania do kształtu ciała, bez efektu zapadania. Struktura lateksu umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, zapobiega to poceniu się w czasie snu. Dobry materac, który cechuje się elastycznością i wytrwałością. Materac zdrowotny na kręgosłup posiada właściwości ortopedyczne, gdyż zachowuje prawidłową postawę kręgosłupa podczas spoczynku. Pianka lateksowa zapewnia zdrowy i bezpieczny sen. Warto dodać, że materace lateksowe to niezwykły komfort i wygoda. Znajdą u nas państwo idealny materac na łózka sypialniane w strukturze lateksu. Tanie materace w naszej ofercie z gwarancją wysokiej jakości.

Dobór materaca - dlaczego materac lateksowy

Materace lateksowe są bardzo wygodne i to ich wyróżnia spośród innych modeli. Materiały wykorzystane do ich stworzenia będą doskonale odpowiadać za komfort w trakcie snu. Dzięki dostosowywaniu się powierzchni do naszego kręgosłupa z pewnością będziemy się mogli zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Materace do sypialni muszą być trwałe i tą cechę posiada dobry materac lateksowy. Tworzywo nie będzie się kruszyło czy pękało po dłuższym czasie użytkowania. Zachowa swoje właściwości, takie jak sprężystość czy elastyczność.

Zastanawiasz się - materac piankowy czy lateksowy?

Oba modele są bardzo praktyczne i wygodne. Materac lateksowy jest wyjątkowo elastyczny, idealnie podpiera kręgosłup i zapewnia komfortowy i zdrowy senMaterac piankowy natomiast zapewnia nam również doskonałą wentylacje powietrza. Są to najlepsze materace i każdy posiada swoje aututy. Zapraszamy do nas, gdzie możesz porównać i wybrać swój najlepszy materac. Dodatkowo są to tanie materace dostępne dla każdego klienta.

Twardy materac czy miękki - wybierz sam!

Dobry materac lateksowy spełni swoje zadnia jeśli będzie prawidłowo dostosowany do użytkownika. Powinien być on więc dobrany odpowiednio do naszej wagi oraz wzrostu. Znajdziesz u nas model miękki, neutralny oraz twardy materac. Ważną rzeczą jest to, aby wybrany przez klienta model był dłuższy od jego wzrostu o 20cm. Pozwoli to na komfortowe użytkowanie i w pełni wykorzystanie jego walorów. Osobom cięższym polecamy twardy materac do spania, natomiast szczupłym – miękki. Twardości materacy oznacza się literą H i cyframi 2 i 3. H3 – produkty średnio twarde, dla osób o wadze do 80 kg i H4 – twarde, dla osób cięższych.

 

pixel